Üçevler Mh. Atmaca Sk. No:10/A
Nilüfer / BURSA 16120

+ (90) 224 441 1819
info@aybakesici.com

Hergün 8:00 - 18:00
Pazar Günü Kapalı

Hakkımızda

Ayba Kesici Takım ve Makina San. Ltd. Şti. ,talaşlı imalat sektöründe kullanılmak üzere karbür kesici ve delici takımların üretimini yapan bir firmadır. Ayba Kesici Takım ’ın kuruluş amacı: talaşlı imalat sektöründe ihtiyaç duyulan karbür takımlarının, ülkemizde üretilip, yerli bir ürün haline getirilerek, Türkiye’ye katma değer yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda yola çıkan Ayba Kesici Takım, öncelikli olarak hedeflenen ürünleri üretmeyi sağlayacak makina alt yapısını hazırlamış ve dünya normlarında kaliteli ürünlerin imalatında başarıya ulaşmıştır. Metal işleme sektöründe ihtiyaç duyulan temel karbür takımlarını standart bir ürün grubunda toplayan Ayba Kesici Takımlar, ürün grubunda yer almayan ürünler dışında da özel takım tasarım imalatı, takım tekrar bileme işlemleri ile de müşterilerinin isteklerine cevap vermektedir.

Ayba Kesici Takımlar, üretimde kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyet ve güvenini ön planda tutarak, daima ileriye gitmeyi ve yeni atılımlar ile ürün yelpazesini geliştirmeyi kendine ilke edinmiştir. Kaliteyi, uygun fiyat ile birleştiren Ayba Kesici Takımlar, istenilen ürünleri talep edilen sürede müşterilerine sunmaktadır.

image

Misyonumuz

Hizmet kalitesini, ürün kalitesi ile birleştirip, sektöründe müşterileri ile karşılıklı güven içinde faaliyet gösteren yenilikçi bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteyi esas alarak mükemmeliyetçi bir yaklaşımla,sektöründe yurt içi-yurt dışı marka değerine ulaşmış bir kuruluş olmaktır.

Referanslar

Herhangi bir sorunuz veya görüşünüz varsa biz buradayız.

İletişime Geç